Dojazd

Dojazd block

Polski

Do gospodarstwa „Borówna” najłatwiej jest dojechać od miasta Bochni. Jadąc od strony Krakowa lub Tarnowa drogą nr 4, na obwodnicy Bochni skręcamy w kierunku Limanowej na drogę nr 965.

Po przejechaniu ok.8 km.dojeżdżamy do miasteczka Nowy Wiśnicz-po drodze mijamy miejscowość Kopaliny, stację paliw, cmentarz i budynek szkoły po prawej stronie drogi. W Nowym Wiśniczu- w centrum-na pierwszym dużym skrzyżowaniu skręcamy w lewo,w kierunku miejscowości Uszew (już nie Limanowa), a na następnym skrzyżowaniu skręcamy w prawo, w kierunku Lipnicy Murowanej. Stąd mamy do przejechania jeszcze 5km. Mijamy biały budynek szkoły, mostek i odkryty basen po prawej oraz dwa przystanki autobusowe po lewej stronie drogi.

Jadąc dalej dojeżdżamy do trzeciego przystanku -także po lewej stronie drogi. Przed przystankiem jest skręt w kierunku miejscowości Chronów- tam nie skręcamy,lecz jedziemy jeszcze 1 km i na wysokości czwartego przystanku /po prawej stronie drogi, z tablicą informacyjną o Agroturystyce Borówna -skręcamy w lewo. Przejeżdżamy ok. 800 m i docieramy do dużego drewnianego domu z brązowym dachem, otoczonego 2.5-metrowym żywopłotem.

Jesteśmy na miejscu!

Mapka ogólna

Mapka szczegółowa

Mapy google

Dojazd pdf

 Współrzędne geograczine Gospodarstwa: N: 49° 53' , E: 20° 31'

 Aby pobrać plan dojazdu w formacie PDF, kliknij poniższy link. 

 

Dojazd.pdf