Atrakcje

atrakcje opis

Planując krótki lub dłuższy pobyt w Borównej można wybrać kilka form spędzania wolnego czasu. Zaczynając od rekreacji na miejscu, poprzez uprawianie turystyki w najbliższej okolicy, aż do dłuższych, całodniowych wyjazdów w ciekawe miejsca, by po solidnej dawce przeżyć lub zdrowego zmęczenia powrócić na miejsce i oddać się pełnej relaksacji i wypoczynkowi. Wszystkim gościom zapewniamy spokój ,bezpieczeństwo, gościnność i miłą atmosferę. Zawsze służymy radą i pomocą. Opierając się na prawie 10 letnich doświadczeniach wiemy, że nasi Goście często do na wracają.

Na miejscu...

Jak można spędzać czas na miejscu, w naszym gospodarstwie? Jesteśmy pewni, że znajdą państwo coś dla siebie.


Czytaj dalej

Kraków

Stolica małopolski, dawna stolica Polski. Miejsce, które ze względu na swoje dziedzictwo, trzeba zobaczyć koniecznie!


Zobacz www

Najbliższa okolica

Czyli co warto zobaczyć nie oddalając się zbytnio od naszego gospodarstwa. A jest co zwiedzać!


Czytaj dalej

Bochnia

To unikalne historyczne miasto o charakterze górniczym, z Kopalnią Soli czynną nieprzerwanie od XIII w, oferującą wiele atrakcji dla zwiedzających.

Zobacz www

Wyciągi narciarskie

Coś dla miłośników białego szaleństwa- Oni również nie będą musieli długo szukać, aby wyskoczyć na śnieg z naszego gospodarstwa.


Czytaj dalej

Tarnów

Miasto zyskało sławę dzięki wspaniałej, renesansowej architekturze z czasów rozkwitu miasta w XVI wieku, która w znacznej części zachowała się do dnia dzisiejszego.

Zobacz www